• Home
  • /
  • مقالات
  • /
  • کورین سفید با دانه های ریز ، محبوب ترین رنگ سنگ کورین

کورین سفید با دانه های ریز ، محبوب ترین رنگ سنگ کورین

کورین سفید با دانه های ریز
کورین سفید با دانه های ریز

کورین سفید با دانه های ریز ، محبوب ترین رنگ سنگ کورین

بسیاری از شما مشتریان گرامی که قصد استفاده از سنگ کورین برای صفحه کابینت و جزیره آشپزخانه منزل تان را دارید، می خواهید بدانید که مبحوب ترین و پرطرفدار ترین رنگ های سنگ کورین کدام ها هستند. یعنی بیشتر مردم کدام رنگ سنگ کورین را برای آشپزخانه شان مورد استفاده قرار می دهند.

در این بخش قصد داریم به همراه شما به بررسی یکی از پرطرفدارترین و البته پرمصرف ترین رنگ های سنگ کورین در بازار ایران بپردازیم ” کورین سفید با دانه های ریز “.

بر اساس سفارشات ثبت شده سنگ کورین ، بیشتر مشتریانی که سنگ کورین را برای صفحه کابینت آشپزخانه سفارش می دهند، از این رنگ استفاده می کنند. دلایل این امر نیز تا حدودی مشخص است. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کورین رنگ سفید با دانه های ریز ، بسیار زیباست و در هر آشپزخانه ای که به کار گرفته شود، سبب متمایز شدن و شاخص شدن فضای آشپزخانه خواهد شدو
  • صفحه کابینت رنگ سفید ، سبب مدرن شدن فضای آشپزخانه خواهد شد.
  • رنگ سفید را می توان با هر رنگی ست کرد. یعنی وسایل آشپزخانه به هر رنگی که باشند، صفحه کابینت رنگ سفید را می توان با آنها ست کرد.
  • امروزه کابینت رنگ سفید نزد مردم بسیار محبوب است و بسیاری از کسانی که کابینت جدید برای آشپزخانه شان می سازند، یا از صفحه کابینت کورین رنگ سفید استفاده می کنند یا رنگ های تیره.
  • صفحه کورین ، دچار خط و خش می شود (البته این خط و خش ها با یک دست پولیش از بین می روند). اگر صفحه کابینت رنگ روشن مانند سفید داشته باشد در مقایسه با سنگ کورین تیره رنگ مانند خاکستری یا مشکی ، خط و خش ها کمتر خودنمایی می کنند.

تولید کورین سفید توسط برندهای مختلف

به دلایل بالا و یا اینکه سلیقه مردم رنگ سفید را بیشتر می پسندد، امروزه سنگ کورین سفید با دانه های ریز یا حتی درشت، یکی از محبوب ترین رنگ های مورد استفاده در بازار است.

به همین دلیل اکثر برندهای تولید کننده سنگ کورین ، همواره تولید رنگ سفید با دانه های ریز را در دستور کار خود دارند. چرا که این مدل سنگ، تقریبا پر مصرف ترین سنگ بازار است! چه برندهای ایرانی و چه برندهای خارجی.

در ادامه نمونه های سنگ کورین سفید تولید شده توسط برندهای مختلف را به شما ارائه خواهیم نمود:

کورین سوپر استون (ایرانی)

کورین آتیستون (ایرانی)

کورین اورانوس (ایرانی)

کورین میسی (ایرانی)

کورین ال جی (کره ای)

کورین سامسونگ (کره ای)

کورین هانکس (کره ای)

اگر قصد سفارش سنگ کورین به رنگ سفید برای صفحه کابینت و یا جزیره آشپزخانه را دارید و یا اینکه هنوز در مورد انتخاب رنگ صفحه مردد هستید، می توانید با مشاورین خود در شرکت کورین آبان تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید جهت سفارش ساخت صفحه کابینت آشپزخانه ، استعلام قیمت روز و موجودی سنگ با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان

مجری سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top