• Home
  • /
  • نمونه کارها
  • /
  • نمونه کارهای کورین آبان : کورین اورانوس برای صفحه کابینت آشپزخانه

نمونه کارهای کورین آبان : کورین اورانوس برای صفحه کابینت آشپزخانه

کورین اورانوس برای صفحه کابینت آشپزخانه
سنگ کورین اورانوس برای کابینت آشپزخانه

نمونه کارهای کورین آبان : کورین اورانوس برای صفحه کابینت آشپزخانه

در این مطلب، قصد داریم یکی دیگر از پروژه های شرکت کورین آبان را مورد بررسی قرار دهیم. در این پروژه سنگ مصنوعی کورین برای ساخت صفحه کابینت و جزیره آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، سنگ کورین مورد استفاده شده در این پروژه ، رنگ سیاه دارد و دارای دانه های درشت قرمز و قهوه ای است. این سنگ کورین ، کورین اورانوس کد ۴۱۴ می باشد.

شرکت کورین اورانوس ، یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان سنگ کورین در ایران می باشد. این شرکت رنگ ها و طرح های مختلفی از سنگ کورین را تولید و در بازار عرضه می کند. به ویژه رنگ ها و طرح های پر فروش بازار را.

از نظر کیفیت، سنگ کورین اورانوس در رده متوسط بازار قرار می گیرد. یعنی برند ایرانی با کیفیت تر از اورانوس هم در بازار وجود دارد و برندهای ضعیف تر هم موجود هستند.

از نظر قیمت هم، سنگ کورین اورانوس همواره در رده قیمتی متوسط قرار می گیرد.

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این پروژه را بررسی نمایید. (در این پروژه با توجه به کابینت رنگ روشن، کارفرما سنگ کورین رنگ تیره نزدیک به مشکی را انتخاب نموده است.)

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، کابینت های این آشپزخانه ، از نوع کابینت ممبران هستند. با توجه به ظاهر و شکل کابینت ممبران ، برای این نوع کابینت ، صفحه کابینت باید با پیشانی به شکل ابزار خورده کار شود. این ابزار می تواند بصورت ساده ، دو پله و سه پله کار شود!

اگر قصد سفارش ساخت صفحه کابینت آشپزخانه ، استعلام قیمت ، مشاوره در زمینه انتخاب سنگ کورین و … را دارید، می توانید با شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان

مجری سنگ مصنوعی کورین و کوارتز

کورین اورانوس برای صفحه کابینت آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top