نمونه کورین تیسان TSI

نمونه کورین تیسان TSI
کورین تیسان TSI

سمپل ها و نمونه های کورین تیسان TSI

در این بخش قصد داریم سمپل ها و نمونه های کورین تیسان TSI را ارائه کنیم. اگر قصد خرید این برند کورین را دارید، می توانید در این بخش تمامی سمپل سنگ های کورین تیسان که با نام TSI هم شناخته می شود را بررسی نمایید.

کورین تیسان در دسته برندهای ایرانی تولید کننده سنگ کورین قرار می گیرد. البته خود این شرکت می گوید که تولید سنگ کورین را تحت لیسانس کره جنوبی انجام می دهد. همانطور که احتمالا می دانید، کره جنوبی یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ کورین در دنیاست و برندهایی نظیر ال جی ، سامسونگ ، هانکس و …، در این کشور تولید می شوند. اما باز هم شما باید بدانید که تیسان یک برند ایرانی تولید کورین است.

ویژگی ها و کاربرد کورین تیسان TSI

در ادامه و پیش از اینکه سمپل سنگ ها را بررسی نمایید، خوب است با ویژگی های سنگ کورین تیسان آشنا شوید. کورین تیسان مانند تمامی برندهای سنگ کورین ویژگی های عمومی سنگ کورین را داراست. نکته اینجاست که این ویژگی ها از نظر کیفیت بالا و پایین دارند و کیفیت کورین تیسان یا TSI از نظر این ویژگی ها در حد وسط قرار دارد. یعنی TSI نه کیفیت سنگ های کره ای را دارد و نه اینکه سنگ بی کیفیتی است. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاومت در برابر نفوذ آب : مهم ترین ویژگی سنگ کورین این است که در برابر آب نفوذ ناپذیر است و به همین واسطه ، مناسب سطوحی است که بر روی آنها آب ریزی زیاد است.
  • مقاومت در برابر حرارت : سنگ کورین مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد. کورین تا دمای ۲۲۰ درجه در برابر حرارت مقاومت دارد. اما این به معنای قرار دادن اجسام داغ بر روی سطح سنگ کورین نیست.
  • مقاومت در برابر خط و خش : سنگ کورین ، سطح سختی دارد. در برابر خط و خش و خراشیدگی و … ، مقاومت خوبی دارد اما این به معنای افتادن خط و خش بر روی آن نیست. یعنی سطح سنگ کورین خط و خش بر میدارد اما به سختی.
  • قابلیت رفع خط و خش: اگر به مرور زمان روی سطح سنگ کورین تیسان خط و خش بیافتد، تمامی این خراشیدگی ها با یک دست پولیش و سمباده مثل روز اول صاف و صیقلی خواهد شد.
  • قابلیت ترمیم  و شکستگی : اگر سنگ کورین به هر دلیلی دچار شکستگی شود، می توان سنگ را ترمیم نمود و سنگ مانند روز اول خواهد شد.
  • قابلیت اجرای بدون درز : شاید یکی از مهم ترین ویژگی ها سنگ کورین این است که قابلیت اجرای یکپارچه و بدون درز دارد. محل اتصال قطعات مختلف سنگ کورین از طریق چسب مخصوص سنگ کورین و سمباده و پولیش کاملا یک پارچه شده و درز محل اتصال قطعات از بین می رود. به شکلی که سنگ کاملا یک پارچه خواهد شد.
  • تنوع طرح و رنگ : سنگ کروین TSI تنوع قابل قبولی دارد و شما هر سلیقه ای که داشته باشید، می توانید منطبق با سلیقه تان و البته رنگ کابینت ها و دکوراسیون آشپزخانه ، یکی از این سنگ ها را انتخاب نمایید.

ابعاد و اندازه کورین تیسان TSI

مانند تمامی سنگ های کورین ، سنگ مصنوعی تیسان TSI، از ابعاد استاندارد سنگ های کورین پیروی می کند. این ابعاد استاندارد به صورت زیر هستند:

طول : ۳.۶ متر – عرض : ۷۶ سانتی متر – ضخامت : ۱۲ میلی متر

در ادامه می توانید سمپل سنگ های کورین تیسان را مشاهده نمایید. برای بزرگنمایی و مشاهده دقیق این سنگ ، بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

شرکت کورین آبان

مجری انواع سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top