نمونه کارهای کورین آبان : نصب کوارتز توتم کد 6225

نصب کوارتز توتم کد 6225
سنگ کوارتز توتم برای جزیره و صفحه کابینت آشپزخانه

نمونه کارهای کورین آبان : نصب کوارتز توتم کد ۶۲۲۵

در این بخش قصد داریم به همراه شما به بررسی یکی از نمونه کارهایی که به تازگی توسط شرکت کورین آبان انجام شده است، بپردازیم. در این پروژه ، کارفرما بر اساس سلیقه و رنگ کابینت های آشپزخانه، سنگ کوارتز توتم کد ۶۲۲۵ را سفارش داده است. در تصویر زیر می توانید نمونه سمپل این سنگ را مشاهده نمایید:

سنگ کوارتز توتم کد 6225
سنگ کوارتز توتم کد ۶۲۲۵

برای مشاهده سایر سنگ های کوارتز توتم ، از لینک زیر استفاده نمایید.

کوارتز توتم

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، کابینت های این آشپزخانه ممبران هستند. کابینت های ممبران به سبک کلاسیک می باشند. وقتی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک باشند، برای صفحه کابینت نیاز به ابزار خوردن خواهیم داشت. ابزار دو پله ، سه پله و … . از این رو ، تنها گزینه های ممکن برای صفحه کابینت وقتی که کابینت ها ممبران باشند، این است که از سنگ کورین و یا سنگ کوارتز استفاده نماییم. چرا که تنها سنگ کورین و کوارتز هستند که قابلیت ابزار خوردن دارند.

(البته سنگ طبیعی نیز قابلیت اجرای ابزار دارد اما با توجه به اینکه سنگ طبیعی برای صفحه کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار نمی گیرد، باز هم به سنگ مصنوعی کورین و یا سنگ مصنوعی کوارتز می رسیم.)

از طرف دیگر ، سنگ کوارتز از آن دسته سنگ های مصنوعی است که کیفیت بسیار بالایی دارد. وقتی شما آشپزخانه ای با وسایل و کابینت های گران قیمت دارید، باید برای صفحه نیز به سراغ متریال های ارزشمند بروید. سنگ کوارتز را می توان با کیفیت ترین متریال موجود در بازار برای صفحه کابینت دانست!

کوارتز توتم به عنوان یک برند ایرانی ، یکی از با کیفیت ترین سنگ های مصنوعی موجود در بازار ایران است. استاندارد کوارتز توتم را می توان برابر با استاندارد جهانی دانست!

به عنوان یک برند ایرانی ، کوارتز توتم جزء آن دسته از برندهای سنگ کوارتز است که ما به همه مشتریان معرفی می کنیم. چرا که این سنگ ها از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخودار هستند و چندین و چند سال در آشپزخانه عمر خواهند کرد.

اگر بخواهیم به دیگر ویژگی های سنگ کوارتز توتم اشاره نماییم باید به قابلیت ضد آب بودن این سنگ ها اشاره نمود. سنگ کوارتز به دلیل ماهیتی که دارد ، در برابر نفوذ آب کاملا مقاوم است. این موضوع به این معناست که صفحه کابینت شما در برابر آب دچار آسیب نمی شود. این ویژگی را می توان یکی از وجوه تمایز سنگ کوارتز با دیگر متریال های مورد استفاده بر روی صفحه کابینت دانست. چرا که صفحه کابینت ، آب ریزی زیادی دارد و اگر در برابر آب مقاوم نباشد، خیلی زود ظاهر اولیه خود را از دست نمی دهد.

از سوی دیگر ، سنگ کوارتز توتم بسیار درخشنده و زیباست و برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و همه چیز تمام ، بسیار مفید و موثر خواهد بود.

سنگ کوارتز توتم کد ۶۲۲۵ ظاهری کرم رنگ دارد. این رنگ کرم مانند برای کابینت های سفید رنگ ، کرم رنگ ، استخوانی رنگ و حتی رنگ های تیره مناسب است. این سنگ ، را می توان برای کابینت های ممبران و همچنین مدرن نظیر هایگلاس ، ام دی اف ساده و … به کار برد.

در ادامه دعوت می کنیم تصاویر مربوط به این آشپزخانه زیبا با کابینت ممبران و سنگ کوارتز توتم کد ۶۲۲۵ را مشاهده نمایید. فرآیند صفر تا صد تولید و نصب این صفحه کابینت توسط شرکت کورین آبان انجام شده است. نصب سنگ کوارتز کمی با سنگ کورین متفاوت است و از این رو ، شما باید بدانید که پروژه تان را به شرکتی بسپارید که در زمینه نصب کوارتز تخصص کافی داشته باشد.

چرا که سنگ کوارتز قیمت بالایی دارد و به هیچ وجه قابل ویرایش نیست (مانند سنگ کورین) . بنابراین از مرحله اول باید نسبت به انتخاب درست شرکت نصاب اقدام نمایید.

نصب کوارتز توتم کد 6225
سنگ کوارتز توتم برای جزیره و صفحه کابینت آشپزخانه
نصب کوارتز توتم کد 6225
سنگ کوارتز توتم برای جزیره و صفحه کابینت آشپزخانه
نصب کوارتز توتم کد 6225
سنگ کوارتز توتم برای جزیره و صفحه کابینت آشپزخانه

جهت مشاهده سمپل سنگ کوارتز توتم از نزدیک ، دریافت مشاوره در رابطه با این سنگ و همچنین استعلام قیمت اجرا ، می توانید با شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top