قیمت نصب کورین و کوارتز

قیمت نصب کورین
صفحه کابینت سنگ کورین

همانطور که می دانید سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز ، برای سطوح پر استفاده نظیر صفحه کابینت ، جزیره و کانتر آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. البته این سنگ های مصنوعی دایره کاربرد گسترده تری دارند و می توان بر روی سطوح مختلف از این سنگ ها استفاده نمود. اما عمده مصرف و کاربرد سنگ کورین و کوارتز، همین مواردی است که ذکر شده. حال شما، اگر قصد دارید از این سنگ های زیبا و با دوام روی صفحه کابینت آشپزخانه تان استفاده نمایید، با ما همراه باشید چرا که در این مطلب قصد داریم در مورد قیمت نصب کورین و کوارتز با شما صحبت کنیم.

انتخاب نصاب سنگ کورین و کوارتز

به طور معمول وقتی شما برای تعویض کابینت های آشپزخانه تان اقدام می نمایید، به سراغ کاببینت سازها می روید. بطور معمول، برای صفحه روی کابینت نیز از کابینت کار کمک می گیرید که قیمت صفحه کورین یا سنگ کوارتز را نیز به شما بدهد (البته اگر قصد داشته باشید از سنگ کورین یا سنگ کوارتز بر روی کابینت ها استفاده نمایید).

از آنجایی که کابینت سازها معمولا کورین کار نیستند (کابینت سازها MDF کار هستند و تجهیزات کارگاهی مرتبط با برش و پرداخت MDF را در اختیار دارند. سنگ کورین و کوارتز ابزار و دستگاه های مرتبط با خودش را دارد) ، از شرکت ها و کارگاه های کورین نسبت به استعلام قیمت کار (شامل قیمت سنگ و قیمت نصب کورین و کوارتز) اقدام می کنند. سپس قیمت اعلام شده از سوی ما و همکاران ما را به اضافه درصد مربوط به خودشان را به شما اعلام می نمایند.

قیمت نصب کورین
صفحه کابینت سنگ کورین

اما اگر کمی وقت بگذارید و در این مورد جستجو کنید، می توانید به راحتی این درصد اضافه که کابینت کار از شما دریافت می نماید را حذف نمایید! یعنی شما می توانید ساخت کابینت ها را به کابینت ساز واگذار نموده و برای صفحه روی کابینت خودتان بصورت جداگانه اقدام نمایید. در این صورت می توانید از چند شرکت نسبت به استعلام قیمت اقدام نمایید. (حتی می توانید قیمت صفحه روی کابینت را از کابینت کار استعلام و با قیمت هایی که از شرکت های کورین و کوارتز می گیرد مقایسه نمایید.)

پیشنهاد ما به شما این است که نصب سنگ کورین یا کوارتز آشپزخانه تان را خودتان به عهده بگیرید. چرا که تفاوت قیمتی که ما به شما اعلام می کنیم با قیمتی که کابینت ساز به شما اعلام می نماید حداقل ۱۰ درصد تفاوت قیمت خواهد داشت.

در واقع نصاب سنگ کورین یعنی همان کورین کار، قیمت بسیار بهتری به شما خواهد داد. در ادامه به بررسی موضوع اصلی این مطلب یعتی قیمت اجرا خواهیم پرداخت.

قیمت نصب کورین
صفحه کابینت سنگ کورین

قیمت نصب کورین

در مورد قیمت اجرای سنگ کوارین و سنگ کوارتز نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که بطور حتم قیمت ها بر اساس طرحی که مورد نظر شماست متفاوت خواهد بود. زیرا برخی از کارها ابزار کاری بیشتری خواهند داشت و برخی کارها کمتر. به عنوان مثال برخی برای صفحه کابینت اصلا ابزار نمی خواهند. برخی دیگر ابزار دو گله و برخی دیگر ابزار سه پله در نظر دارند.

همین طور برای جزیره آشپزخانه، برخی افراد برای صفحه جزیره طرح خاصی را در نظر دارند. با توجه به زمان و هزینه مورد نیاز برای ساخت این صفحات، قیمت نصب متفاوت خواهد بود.

در مورد اجرای کورین نکته ای که باید بدانید این است که بطور معمول از هر کسی که صفحه کورین و یا کوارتز را  خرید نمایید، همان شخص نیز نسبت به نصب و اجرا اقدام خواهد نمود. یعنی معمولا این طور نیست که شما خودتان بصورت جداگانه نسب به خرید اسلب سنگ اقدام نموده و کار اجرا را به شخص نصاب بسپارید!

معمولا قیمت اجرای کار کورین و کوارتز بصورت درصدی از قیمت سنگ می باشد. بطور معمول در شهر تهران، قیمت نصب کورین ۱۰ درصد قیمت سنگ می باشد. اگر سنگ مصرف شده برای کار شما ۶ میلیون تومان قیمت داشته باشد، هزینه ساخت و اجرای سنگ برای صفحه در حدود ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود. البته قیمت چسب کورین نیز به صورت جداگانه لحاظ می شود.

آنچه در مورد قیمت نصب اشاره شد، عرف بازار است. رقم ۱۰ درصد، می تواند بسته به طرح و متراژ کار کمتر یا بیشتر هم باشد. اما می توانید بصورت حدودی این عدد را در ذهن داشته باشید.

قیمت نصب کورین
صفحه کابینت سنگ کورین

سفارش اجرای کورین و کوارتز

اگر به دنبال نصاب سنگ کورین و سنگ کوارتز هستید، می توانید از خدمات اجرای کورین ارائه شده توسط شرکت کورین آبان استفاده نمایید. جهت آشنایی کامل با پروسه نصب و اجرای سنگ کورین و همچنین سنگ کوارتز می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید و اطلاعات دقیقی در این رابطه کسب نمایید:

اجرای سنگ کورین

اجرای سنگ کوارتز

همچنین شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با سنگ کورین و کوارتز و …، استعلام قیمت دقیق اجرای  کار، درخواست بازدید و یا درخواست مشاهده سمپل سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز با شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان

اجرای تخصصی سنگ کورین و سنگ کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top