سنگ کورین روشویی

سنگ کورین روشویی
روشویی سرویس بهداشتی کورین

در این مطلب قصد داریم به بررسی یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ کورین یعنی ساخت سینک روشویی بپردازیم. سنگ کورین، دارای ویژگی های خاصی است که به دلیل این ویژگی ها که در ادامه آن ها را به شما خواهیم گفت، کاملا مناسب ساخت انواع سینک روشویی، ظرفشویی و …. می باشند.

برای آشنایی با سنگ کورین روشویی با شرکت کورین آبان همراه باشید.

ویژگی های سنگ کورین

چرا سنگ کورین برای ساخت انواع روشویی و سینک مناسب است. همانطور که گفتیم، این موضوع به دلیل ویژگی های خاص سنگ کورین است. از جمله مهم ترین ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • زیبایی سنگ کورین : کورین بسیار زیباست. کورین شباهت بسیاری زیادی به سنگ طبیعی دارد و از این رو با نام سنگ مصنوعی شناخته می شود. به همین دلیل سینک روشویی که با سنگ کورین ساخته می شود بسیار خاص و زیبا خواهد بود.
  • ضد آب بودن : سنگ کورین کاملا ضد آب است. یعنی آب به هیچ وجه به درون آن نفوذ نمی کند. دلیل این امر این است که سطح سنگ کورین خالی از خلل و فرج است و به همین سبب آب نمی تواند به درون آن نفوذ کند. به همین سبب می توان برای ساخت سینک ظرفشویی و روشویی مورد استفاده قرار گیرد.
  • قابلیت اجرای بدون درز : یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های سنگ کورین این است که می توان آن را بدون درز اجرا نمود. برای ساخت سینک هایی که کاسه ای نیستند و از قطعات مختلف تشکیل شده است، مهم است که بدون درز باشند تا آب نتواند از محل درز نفوذ کند. سنگ کورین دارای این خاصیت است که می توان از طریق چسب کورین، محل درزها را پر کرد و از طریق پولیش زدن، محل درز را بطور کامل برطرف نمود.
  • مقاوم در برابر ضربات: از آنجایی که سنگ کورین ماهیتی شبیه به سنگ طبیعی دارد، در مقابل ضربات احتمالی وارده، مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و به همین دلیل می توانید سالهای سال با خیال راحت از روشویی کورین استفاده نمایید.
  • قابلیت ترمیم و تعمیر : نکته مهم دیگر اینکه چنانچه به هر دلیل سنگ کورین دچار شکستگی و یا ترک و درز شود، می توان آن را از طریق چسب کورین و پولیش، کاملا ترمیم نمود. این ویژگی قابلیت تعمیر را در کمتر متریال دیگری می توان یافت.

با توجه به ویژگی های ذکر شده، به سادگی متوجه می شوید که چرا سینک هایی که با کورین ساخته می شوند محبوب و مورد استفاده هستند. به لحاظ زیبایی، سینک های کورین چه برای روشویی مورد استفاده قرار گیرند و چه برای ساخت سینک ظرفشویی، فوق العاده هستند. امروزه در تمامی ساختمان های شیک و نوساز، از سینک روشویی کورین برای سرویس بهداشتی استفاده می گردد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که سنگ کورین متریال سطح است و موراد کاربرد بسیار گسترده ای دارد اما در این بخش، ساخت سینک روشویی با کورین مد نظر است.

سنگ کورین روشویی
روشویی سرویس بهداشتی کورین

سینک روشویی سنگ کورین

ساخت سینک روشویی با کورین به شکل های زیر امکان پذیر است.

  • ساخت سینک های کاسه ای که از خم کردن و فرم دادن به سنگ کورین ایجاد می شوند.
  • ساخت سینک روشویی یک تکه که با برش دادن و چسباندن قطعات کورین در کنار یکدیگر و در نهایت استفاده از چسب کورین و پولیش، ساخته می شوند. سینک های روشویی یک تکه، بیشتر برای فضاهای اداری و مجتمع هایی که سرویس بهداشتی عمومی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.
  • ساخت کابینت روشویی با سنگ کورین که در این کابینت ها معمولا بدنه کابینت از جنس ام دی اف است و صفحه روی آن و کاسه روشویی، از جنس کورین می باشند.

سینک ظرفشویی با کورین

علاوه بر این، می توان بوسیله سنگ کورین، سینک ظرفشویی آشپزخانه را نیز ساخت. نکته مهم اینجاست که می توان از طریق اجرای صفحه کابینت آشپزخانه با سنگ کورین و همینطور سینک ظرفشویی هم شکل با صفحه کابینت، یک صفحه کابینت و سینک یکپارچه را اجرا نمود که به این شکل، یک آشپزخانه بسیار خاص و متفاوت خواهیم داشت اما از آنجایی که موضوع این بحث سینک روشویی با سنگ کورین است، به صفحه کابینت یکپارچه نمی پردازیم.

اگر قصد دارید صفحه کابینت آشپزخانه و سینک ظرفشویی یک تکه اجرا نمایید می توانید جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر، به لینک زیر مراجعه نمایید:

صفحه کابینت سنگ کورین

با توجه به این که سنگ کورین کاملا ضذ آب است و آب به هیچ وجه به دورن یا پایین آن نقوذ نمی کند، شما می توانید با خیال راحت و بصورت تضمین شده از سنگ کورین روشویی استفاده نمایید.

سنگ کورین روشویی
روشویی سرویس بهداشتی کورین

اگر قصد ساخت سینک روشویی یک تکه ، کاسه و … را دارید و می خواهید برای سرویس بهداشتی منزل یا محیط کار مورد استفاده قرار دهید، جهت سفارش، دریافت مشاوره و همینطور قیمت ساخت روشویی، می توانید با مشاورین خود در شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

در ادامه قصد داریم نمونه هایی از ساخت روشویی با سنگ کورین را در اختیار شما قرار دهیم تا بیشتر با با این سینک ها آشنا شوید. در این تصاویر می توانید سنگ کورین روشویی، کابینت روشویی سرویس بهداشتی و روشویی سرویس سنگ کورین بهداشتی عمومی را مشاهده نمایید.

 

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ کوارتز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top