سمپل کورین مارمونایت

سمپل کورین مارمونایت
سمپل کورین مارمونایت

سمپل کورین مارمونایت MARMONITE

اگر به دنبال بررسی نمونه ها و سمپل های سنگ کورین مارمونایت هستید، در این بخش می توانید نمونه ها و سمپل های این برند سنگ مصنوعی را مشاهده نمایید.

لازم است بدانید سنگ مصنوعی مارمونایت یک برند ایرانی است. این شرکت سنگ هایی تولید می کند که برای ساخت  آنها از مواد اولیه کورین و کوارتز بصورت مشترک استفاده می شود. یعنی سنگ مارمونایت برخی از خواص سنگ کورین و برخی از خواص سنگ کوارتز را داراست و محصولی است بین این دو نوع سنگ مصنوعی

نکته بارز در مورد سنگ مارمونایت این است که این سنگ دارای طرح هایی با رگه های درشت است. در بین برندهای ایرانی و خارجی تولید کننده سنگ کورین، تنها شرکت سایلستون اسپانیا است که سنگ های کوارتز با رگه های درشت و کاملا مشابه سنگ طبیعی را تولید می نماید.

با توجه به قیمت نسبتا بالای سنگ کوارتز سایلستون و عدم موجودی این سنگ در ایران، حال سنگ مارمونایت این خلا را در بازار ایران پر می کند و سنگ مصنوعی با رگه های درشت را تولید و روانه بازار می نماید.

به عنوان مثال طرحی مانند سنگ کلکته گلد که سنگی است سفید با رگه های خاکستری، بسیار در بازار محبوب است اما در گذشته تنها توسط سایلستون تولید می شد. امروز شما می توانید این طرح سنگ را از شرکت مارنونایت نیز سفارش دهید.

ویژگی های سنگ مارمونایت

سنگ مارمونایت کاربردی مشابه سنگ کورین و سنگ کوارتز دارد. یعنی بر روی سطوحی که باید زیبا و البته بسیار مقاوم باشند، مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله می توان به صفحه کابینت آشپزخانه، کانتر، میز منشی و … اشاره نمود.

ابعاد سنگ

سنگ مارمونایت مانند سنگ کورین دارای ابعاد استاندارد است. علاوه بر ابعاد استاندارد این سنگ در ابعاد دیگری نیز تولید می شود که می توان بر روی سطوح با عرض بیشتر نظیر صفحه جزیره آشپزخانه نیز به راحتی این سنگ را مورد استفاده قرار داد. ابعاد سنگ مارمونایت به شرح زیر می باشند:

۳۶۸ سانتی متر * ۷۶ سانتی متر * ۱۲ میلیمتر

۳۰۰ سانتی متر * ۱۰۰ سانتی متر * ۱۲ میلیمتر

حدود قیمت

قیمت سنگ مارمونایت مانند سایر سنگ های مصنوعی، با توجه به مواد اولیه وارداتی کاملا تابع قیمت ارز و نوسانات آن است. از این رو هر موقعی که خواستید نسبت به خرید این سنگ و اجرای آن اقدام نمایید، لازم است که نسبت به استعلام قیمت روز و موجودی انبار اقدام نمایید.

اما قیمت سنگ مارمونایت در حال حاضر (بهار ۱۳۹۹) به ازای هر متر طول در حدود ۱۱۵.۰۰۰۰ تا ۱۷۵.۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

دلیل تفاوت قیمت، تفاوت در طرح ها است. طرح های مختلف قیمت های مختلف دارند.

ما در شرکت کورین آبان سنگ مارمونایت را برای شما تامین و آن را برای شما اجرا می نماییم. بر روی هر سطحی که مورد نظر شماست مانند صفحه کابینت و … .

برای سفارش خرید سنگ مارمونایت و همینطور سفارش اجرای این سنگ و یا دریافت اطلاعات بیشتر درباره این سنگ مصنوعی می توانید با مشاورین خود در شرکت کورین آبان در تماس باشید.

۰۹۱۲۸۸۶۶۷۸۰

۰۹۱۲۴۶۳۰۳۶۵

در ادامه دعوت می کنیم سمپل کورین مارمونایت را مشاهده نمایید. برای بزرگنمایی بر روی تصاویر کلیک کنید.

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ مصنوعی کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top