سمپل کورین سوپر استون (فابریون)

کورین سوپر استون
کورین سوپر استون

طرح ها، رنگ ها و سمپل کورین سوپر استون

همانطور که می دانید، امروزه در بازار ایران برندهای مختلف کورین ایرانی و خارجی وجود دارد و عرضه می گردد. ما در شرکت کورین آبان، انواع برندهای ایرانی و خارجی صفحات کورین را عرضه و اجرا می نماییم. در این بخش قصد داریم به همراه شما، طرح ها و سمپل کورین سوپر استون یا فابریون را مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از برندهای ایرانی که می توانید آن را از شرکت کورین آبان تهیه نمایید، سنگ مصنوعی سوپر استون است. سوپر استون با نام کورین فابریون نیز در بازار شناخته شده است. دلیل این امر این است که برخی از صفحات سوپر استون با تحت عنوان کورین فابریون به بازار عرضه شده است.

از داستان برندهای ایرانی و خارجی کورین که بگذریم، چیزی که در مورد شرکت کورین آبان باید بدانید این است که ما، تمام تلاش خود را می کنیم تا پیش از معرفی یک برند کورین به شما، آن را تست نموده و در صورتی که صفحه کورین در این تست کیفیت سربلند بیرون بیاید، آن را به شما معرفی می نماییم. بنابراین، هر برند کورین که توسط شرکت ما معرفی می شود، قطعا از کیفیت مطلوب و استاندارد برخودار است. از همین رو و در راستای ارائه خدمات با کیفیت به شما، شرکت کورین آبان تمامی پروژه های خود را به مدت یکسال از زمان نصب، گارانتی می نماید.

ویژگی های کورین سوپر استون (Super Stone Solid Surface)

همانطور که اشاره شد در این بخش قصد داریم به بررسی کورین سوپر استون بپردازیم. از جمله ویژگی های سوپر استون می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • تنوع طرح و رنگ بالا : کورین سوپر استون از تنوع رنگی و طرحی نسبتا خوبی برخودار است. همانطور که در تصاویر ارائه شده در ادامه مشاهده خواهید نمود، شما می توانید از نمونه های سنگ ساده تا نمونه های سنگ با دانه های ریز و همینطور درشت را مشاهده نمایید. سنگ مصنوعی کورین با دانه های ریز و درشت، شباهت بسیار زیادی به سنگ طبیعی دارد.
 • کیفیت و دوام بالا : همانطور که اشاره نمودیم، ما در شرکت کورین آبان، تنها برندهایی را به مشتریان گرامی معرفی و عرضه می نماییم که بتوانیم کیفیت آنها را ضمانت نماییم. کورین سوپر استون، از نظر کیفیت ساخت، در سطح خوبی قرار دادرد و از این رو شما می توانید روی ماندگاری و دوام آن حساب کنید. این سنگ مصنوعی سالهای سال در آشپزخانه شما و یا هر سطح دیگری که آن را به کار ببرید، عمر خواهد کرد.
 • قابلیت اجرای بدون درز : نه تنها برند سوپر استون، که هر برند کورین مرغوبی، قابلیت اجرای بدون درز دارد. اجرای بدون درز به این معناست که روی صفحه کابینت با طول ۵ متر که شما با هر متریال دیگر، وسط کار درز خواهید داشت، با کورین درزی روی صفحه نخواهید داشت. صفحات کورین قابلیت پولیش خوردن دارند. به این شکل، از طریق اعمال چسب مخصوص کورین از زیر و پولیش زدن صفحه از روی سطح، صفحه کورین کاملا یک تکه خواهد شد و درزی روی کار دیده نمی شود. از این رو برای پروژه هایی که در آنها نیاز است صفحه بدون درز باشد، کورین انتخاب اول و آخر است.
 • قابلیت پولیش و رفع خط و خش : اینکه بگوییم روی سطح کورین خط و خش نمی افتد، صادقانه نیست! کورین در برابر افتادن خط و خش مفاومت بسیار خوبی دارد اما در گذر زمان روی سطح آن خط و خش بوجود می آید. مهم ترین قابلیت کورین این است که قابلیت پولیش خوردن و ساب دارد. یعنی با یک سمباده ساده، می توان سطح صفحه را کاملا پولیش زدن و به این شکل، تمامی خطوط و خش های بوجود آمده روی سطح صفحه، از بین خواهند رفت و سنگ کورین مانند روز اول، زیبا و صیقلی خواهد شد. این ویژگی در کمتر متریالی قابل مشاهده است.
 • مقاومت بالا در برابر نفوذ آب : در فضاهایی که روی سطح آب ریزی زیاد است مانند صفحه کابینت آشپزخانه و جزیره، صفحه زیر روشویی سرویس بهداشتی و هر سطح دیگر، بهتر است از متریال هایی استفاده شود که آب به دورن آن نفوذ نمی کند! کمتر متریالی برای سطح وجود دارد که آب به درون آن نفوذ نکند، اما سنگ کورین به دلیل ساختار بدون خلل و فرج روی سطح، کاملا ضد آب است. از این رو، چنانچه به عنوان صفحه کابینت مورد استفاده قرار گیرد، آب به دورن آن نفوذ نمی کند و در نتیجه ماندگاری و عمر آن افزایش خواهد یافت و هیچگونه تغییر شکل و بادکردن در این متریال پیش نمی آید.
 • نظافت و نگهداری ساده : یکی دیگر از ویژگی های کورین سوپر استون این است که نگهداری و نظافت آن ساده است و نیاز به مواد تمیز کننده خاصی ندارند. با تمیزکننده های سطح می توان صفحه کورین را تمیز نمود. فقط باید مراقب باشید که اسیدهای قوی بر روی سطح کورین نریزند. چرا که اسید نه تنها کورین که هر سطح دیگری را از بین می برد.
 • مقاومت مناسب در برابر حرارت: اگر از صفحه کورین برای آشپزخانه تان استفاده می کنید، سعی کنید که همیشه از یک محافظ برای گذاشتن قابلمه داغ استفاده نمایید. سطح کورین تا دمای ۲۲۰ درجه در برابر حرارت مقاوم است اما چنانچه جسمی داغ تر از این دما را روی صفحه کورین بگذازید، لکه ای بر روی صفحه ایجاد خواهد شد.
 • قابلیت ترمیم و تعمیر : یکی از ویژگی هایی که در کورین وجود دارد و در کمتر متریال دیگری پیدا می شود، این است که می توان کورین را تعمیر نمود. چنانچه در اثر جسم داغ یا اسید سطح صفحه دچار لکه شود، با یک دست پولیش ساده، سطح سنگ مانند روز اول براق و شفاف خواهد شد. همچنین چنانچه در اثر هر اتفاقی، سطح سنگ دچار شکستگی گردد،  مانند قابلیت اجرای بدون درز می توان سنگ را ترمیم نمود و قطعات را مجددا به هم چسبانید! به این شکل، شما با خرید کورین برای صفحه کابینت آشپزخانه تان، می توانید با خیال راحت از آسیب دیدن، از صفحه استفاده نمایید چرا که می دانید هر اتفاقی هم که بیافتد، صفحه کورین شما ترمیم خواهد شد. این کار هزینه زیادی در بر ندارد.

موارد کاربرد کورین سوپر استون

آنچه ذکر شد، تنها برخی از ویژگی های این صفحات کورین و علی الخصوص صفحه کورین سوپر استون می باشد. سنگ کورین، به لحاظ کیفیت و زیبایی، یک متریال بی رقیب است و تقریبا هیچ متریالی برای روی سطوح پر استفاده، مناسب تر از کورین نیست. بنابراین اگر به دنبال خرید سنگ با کیفیت برای صفحه نظیر صفحه کابینت هستید، در خرید آن شک نکنید. بویژه که ما کار را برای شما تا یکسال گارانتی خواهیم کرد.

در ادامه قصد داریم برخی موارد استفاده این نوع سنگ را با شما به اشتراک بگذاریم تا بدانید که کورین بر روی چه سطوحی مورد استفاده قرار می گیرد:

 • صفحه کابینت ، صفحه جزیره و کانتر در آشپزخانه
 • صفحه و بدنه میز منشی و میز رسپشن در فضاهای دفتر کار و مطب پزشک و …
 • صفحه میز رستوران
 • ساخت انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه و روشویی سرویس بهداشتی
 • صفحه میز آزمایشگاه در فضاهای آزمایشگاهی
 • صفحه زیر روشویی در سرویس بهداشتی های عمومی
 • ساخت روشویی و کابینت روشویی در سرویس بهداشتی عمومی
 • و …

 

قیمت و ابعاد سنگ کورین سوپر استون

سنگ کورین سوپر استون یا همان کورین فابریون نیز مانند تمامی سنگ های کورین تولید شده توسط برندهای ایرانی و خارجی، دارای ابعاد استاندارد و مشخصی است. خوب است بدانید، که سنگ کورین به نحوی ساخته می شود که مناسب روی کابینت آشپزخانه باشد. این موضوع با فرض ابعاد استاندارد کابینت یعنی عرض ۶۰ الی ۶۵ سانتی متر است، لحاظ می گردد. اما همانطور که در بخش ویژگی های کورین اشاره نمودیم، ورق های کورین قابلیت اتصال به یکدیگر بدون درز را دارا هستند. یعنی می توان ورق های کورین را در کنار یکدیگر قرار داد و به هم متصل نمود بدون اینکه روی کار درزی باشد و صفحه کاملا یکپارچه خواهد بود. به این شکل می توان در هر عرض و طولی، این صفحات را اجرا نمود. در جدول زیر می توانید ابعاد ورق کورین فابریون یا سوپر استون را مشاهده نمایید:

طول ورق کورین سوپر استونعرض ورق کورین سوپر استونضخامت ورق کورین سوپر استون
۳۶۶ سانتی متر۷۴ سانتی متر۱۲ میلیمتر

قیمت ورق کورین سوپر استون

همانطور که می دانید قیمت کورین به شدت به قیمت ارز وابسته است. چرا که کورین یا بطور کامل واردتی است مانند برندهای کره ای سامسونگ و ال جی که بصورت بسته بندی شده وارد کشور می شوند و یا اینکه مواد اولیه آم توسط شرکت های ایرانی تولید کننده وارد می گردد. از این رو، قیمت آن با قیمت ارز دچار نوسان می گردد. قیمت کورین تقریبا به روز است و هر موقع که قصد دارید کورین را اجرا نمایید، باید قیمت روز را استعلام نمایید. اما قیمت روز کورین (بهمن ماه ۱۳۹۸) بصورت زیر است:

نوع متریالقیمت هر مترطول
کورین سوپر استون۸۵۰,۰۰۰ الی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

نکات:

 • برای استعلام قیمت نهایی پروژه تان باید با ما تماس بگیرید ولی اگر قصد اجرای صفحه کابینت را دارید، می توانید مترطول کابینت تان را در قیمت هر مترطول کورین سوپر استون ضرب نمایید. قیمت بدست آمده، قیمت حدودی پروژه شما خواهد بود.
 • قیمت کورین به روز است. بنابراین لازم است برای استعلام قیمت دقیق و به روز با شرکت کورین آبان در تماس باشید.

در بین تمامی موارد اشاره شده، سنگ کورین بیشتر با متریال روی کابینت شناخته شده است و عمده مردم آن را با نام صفحه کابینت کورین می شناسند! این کاملا صحیح و منطقی است و کورین بیشتر از هر جای دیگری، مناسب صفحه کابینت است. اما می توان آن را بر روی سایر سطوح نیز مورد استفاده قرار داد.

در ادامه دعوت می کنیم طرح ها، رنگ ها و سمپل کورین سوپر استون را مشاهده نمایید.

 

 

نحو سفارش اجرای پروژه کورین:

برای انجام پروژه کورین در آشپزخانه یا محل کارتان، لازم است مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. تماس با شرکت کورین آبان : در مرحله اول شما باید برای اعلام سفارش اجرای کورین و یا خرید ورق خام با ما تماس بگیرید. ما قیمت روز و قیمت حدودی پروژه تان را به شما اعلام خواهیم نمود.
 2. انتخاب سنگ کورین و اندازه گیری دقیق پروژه: اگر با قیمت حدودی که در تماس تلفنی به شما اعلام شده موافق باشید، کارشناسان ما برای اندازه گیری صفحه کابینت و یا هر سطح دیگری به محل پروژه شما اعزام خواهند شد. در این مرحله شما سمپل های سنگ ها را مشاهده می کنید و طرحی که مورد نظرتان است را انتخاب می نمایید. سپس، بر اساس اندازه گیری دقیق انجام شده و سمپل سنگی که انتخاب نموده اید، قیمت دقیق پروژه شما مشخص می شود. قیمت نهایی به شما اعلام می گردد.
 3. ساخت صحفحه کابینت، جزیره و … : پس از موافقت شما و پرداخت مبلغ پیش پرداخت مشخص شده در پیش فاکتور، ساخت سنگ کورین شما آغاز خواهد شد. بسته به این که کورین را برای کجا بخواهید استفاده نمایید (صفحه کابینت، جزیره، کانتر، میز و …) زمان ساخت متغیر خواهد بود. برای اینکه تخمین حدودی از زمان مورد نیاز ساخت سنگ کورین تان داشته باشید، باید اینطور بگوییم که ساخت صفحه کابینت سنگ کورین ۵ الی ۱۵ متری، در حدودی یک هفته زمان خواهد برد. حال این زمان بسته به پروژه شما و سختی کار آن، می تواند متغیر باشد.
 4. اجرای کورین در محل پروژه شما : سنگ ساخته شده برای صفحه کابینت شما یا جزیره یا …، به محل پروژه شما انتقال داده خواهد شد و بر روی کابینت ها نصب خواهد گردید. نصب صفحه در محل پروژه شما نیز ۱ الی ۲ روز زمان نیاز دارد. پس از نصب سنگ کورین، شما مبلغ فاکتور را با ما تسویه می نمایید.

اگر در رابطه با نحوه خرید و سفارش اجرا و نصب سنگ کورین سوالی در ذهن دارید و یا فکر می کنید نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر است، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۸

 

سمپل کورین سوپر استون

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ مصنوعی کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top