سمپل کورین سامسونگ

صفحه کورین سامسونگ

سمپل کورین سامسونگ

در این بخش می توانید تمامی طرح ها، کد و سمپل های سنگ کورین سامسونگ را مشاهده نمایید. هدف از ارائه این سمپل ها این است که شما، پیش از خرید، بتوانید تمامی سمپل سنگ ها را مشاهده نمایید و بررسی نمایید که کدام یک از این سنگ ها، مطابق سلیقه شماست و همینطور با کابینت ها و آشپزخانه شما همخوانی دارد.

از آنجایی که کابینت ها حجم زیادی از فضای آشپزخانه را اشغال می کنند، نقش بسیار مهمی در دکوراسیون آشپزخانه و همینطور خانه شما خواهند داشت. بنابراین، سعی کنید که در انتخاب مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه تان دقت کافی را به عمل آورید. اما یکی از اجرای مهم کابینت های آشپزخانه که نباید نسبت به آن غفلت نمود، صفحه کابینت است. صفحه کابینت به دلیل استفاده مداوم و بسیار زیاد طی سالیان طولانی، باید کیفیت بالایی داشته باشد. بنابراین، در انتخاب صفحه کابینت های آشپزخانه تان، توجه ویژه ای به کیفیت داشته باشید.

در بازار ایران به طور معمول، صفحه کابینت یا از جنس ام دی اف است و یا سنگ مصنوعی. صفحات ام دی اف از دیرباز در فضای آشپزخانه مورد استفاده هستند و بزرگترین و اصلی ترین مشکل آنها این است که در برابر خط و خش و رطوبت مقاومت خوبی ندارند. به همین دلیل امروزه استفاده از این نوع صفحه کابینت چندان مورد پیشنهاد نیست.

اما انتخاب دیگر شما برای صفحه کابینت استفاده از سنگ مصنوعی است. سنگ مصنوعی هم می تواند از جنس کورین و یا کوارتز باشد. شرکت کورین آبان هر دو متریال را در اختیار شما قرار داده و برای شما اجرا می نماید.

همانطور که اشاره شد، در این مطلب قصد داریم نمونه سنگ های کورین سامسونگ را ارائه نماییم. در مورد کورین سامسونگ باید بدانید که سنگ های تولید شده توسط این شرکت، در بین تمامی برندهای ایرانی و خارجی، از بالاترین سطح کیفیت برخودار است. تقریبا هیچ برندی، چه ایرانی و چه خارجی، به لحاظ کیفیت با سنگ کورین سامسونگ برابری نمی کند. البته برندهای کره ای کورین نظیر ال جی و هانکس به لحاظ کیفیت، بسیار به سنگ سامسونگ نزدیک هستند. به طبع، قیمت کورین سامسونگ هم از سایر برندهای کورین بالاتر است که با توجه به کیفیت این سنگ های مصنوعی، کاملا منطقی به نظر می رسد. در ادامه، قبل از اینکه سمپل سنگ های سامسونگ را مشاهده نمایید، خوب است که ویژگی های شاخص این سنگ را بدانید.

ویژگی ها و مزایای کورین سامسونگ

همانطور که اشاره نمودیم، برند سامسونگ یکی از مرغوب ترین صفحات کورین موجود در دنیا و بازار ایران را تولید و عرضه می نماید. صفحات سخت تولید شده توسط شرکت سامسونگ، در گذشته با نام استارون (Staron) به بازار عرضه می شود اما طی دو سال گذشته، این سنگ ها با نام لوته (Lotte) به بازار عرضه می گردند. اما شما می توانید از همان نام سامسونگ برای این صفحات استفاده نمایید. از جمله ویژگی های شاخص و مزایای کورین سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کیفیت سنگ بسیار بالا : همانطور که اشاره نمودیم، صفحه کورین سامسونگ از مرغوبیت بسیار بالایی برخودار است. در مقایسه با برندهای ایرانی و خارجی، سامسونگ استانداردهای تولید صفحه کورین را به خوبی رعایت نموده است.
  • تنوع بالای طرح و رنگ : چنانچه در ادامه مشاهده خواهید نمود، برند سامسونگ از نظر طرح و رنگ، محصولات متنوعی را تولید نموده است. در واقع برند سامسونگ یکی از متنوع ترین سمپل های سنگ را در میان تمامی برندهای کورین در اختیار دارد. از سنگ های ساده نظیر سفید ساده گرفته تا طرح های دانه درشت و دانه ریز که شباهت بسیار زیادی به سنگ طبیعی دارند.
  • قیمت مقرون به صرفه : با توجه به کیفیتی که سنگ کورین سامسونگ دارد، قیمت آن اقتصادی و مقرون به صرفه است. شاید در مقایسه با صفحه کابینت ام دی اف قیمت سنگ کورین بالا باشد اما باید بدانید که هیچ کیفیتی ارزان به دست نمی آید. از این رو، با توجه به ویژگی های بی نظیر کورین سامسونگ، قیمت آن کاملا مقرون به صرفه است.
  • دوام و ماندگاری فوق العاده بالا: با توجه به کیفیت بالای سنگ سامسونگ، می توان این طور گفت که این سنگ ها سالیان طولانی در آشپزخان شما عمر خواهند کرد. عمر مفید سنگ کورین، در حدود ۲۵ سال است. اما می توان این سنگ ها را در مدت زمان بیشتری نیز استفاده نمود. خوب است بدانید سنگ کورین طی سالیان طولانی، با یک دست پولیش ساده، زیبایی و جلای روز اول خود را حفظ می نماید.
  • مقاوم در برابر خط و خش : سنگ کورین ، هر برندی که باشد، در برابر خط و خش مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. نه اینکه روی این سنگ ها خط و خش نیفتد! اما به سادگی هم خط و خش روی آنها نخواهد افتاد. از طرف دیگر تمامی خط و خش های بوجود آمده روی سطح صفحه کابینت کورین ، با یک پولیش ساده از بین می روند. این ویژگی سبب می شود که شما بتوانید سالهای سال صفحه کابینتی تمیز و صاف داشته باشید.
  • قابلیت اجرای بدون درز و یکپارچه : یکی از مهم ترین ویژگی های کورین و بویژه کورین سامسونگ این است که می توان آنها را یک تکه و یکپارچه و بدون هر گونه درز اجرا نمود! شاید این ویژگی به نظر شما مهم نیاید اما باور کنید که زیبایی صفحه کابینت یک تکه و یک پارچه بقدری بالاست که بعد از اجرا متوجه آن خواهید شد. صفحه کورین این قابلیت را دارد که از طریق ساب زدن، محل درز قطعات کاملا از بین برود. در واقع روال کار به این شکل است که در محل اتصال قطعات سنگ، از زیر چسب مخصوص کورین در محل درز کار می شود و روی کار، از طریق پولیش خوردن از بین می رود. این ویژگی وقتی بیشتر به چشم می آید که شما در بخواهید جزیره یا آیلند آشپزخانه با عرض ۹۰ یا ۱۲۰ سانتی متر و یا حتی بیشتر داشته باشید! در این صورت، صفحه جزیره شما، کاملا یک تکه و بدون هر گونه درز خواهد بود.
  • قابلیت ساب و پولیش : همانطور که بالاتر نیز اشاره نمودیم، از ویژگی های مهم سنگ کورین و بویژه کورین سامسونگ این است که می توان این صفحات را پولیش زد. بدین شکل چنانچه در گذر زمان سطح صفحه کورین دچار خط و خش شود، می توان تمامی این خطوط را از طریق یک پولیش ساده با سمباده از بین برد و سطح سنگ مجددا تمیز و صیقلی خواهد شد. به این شکل می توان سالیان طولانی از سنگ استفاده نمود بدون اینکه ظاهر آن دچار آسیب شود.
  • مقاوم در برابر نفوذ آب : مهم ترین ویژگی سنگ های کورین و علی الخصوص کورین سامسونگ این است که سطح آن خالی از خلل و فرج است! این ویژگی سبب می شود که آب نتواند به درون سنگ نفوذ کند. به همین دلیل باکتری ها نیز نمی توانند روی سطح سنگ رشد کنند و به این صفحات آنتی باکتریال نیز گفته می شود. در فضایی نظیر آشپزخانه که آب ریزی روی صفحه کابینت، جزیره آشپزخانه و کانتر زیاد و ناگزیر است، ویژگی ضد آب بودن صفحه باعث می شود که صفحه با ریختن آب دچار مشکل نشود. صفحه کابینت ام دی اف در برابر آب کاملا آسیب پذیر است و به همین دلیل پیشنهاد می شود که بجای ام دی اف از سنگ مصنوعی کورین استفاده نمایید.

ویژگی های ذکر شده، تنها بخشی از ویژگی های سنگ کورین سامسونگ هستند. زیبایی این سنگ ها به حدی است که شما در نگاه اول شیفته آنها خواهید شد. تمامی ویژگی های بالا در تمامی سنگ های کورین تولید شده توسط برندها وجود دارند و در واقع خواص سنگ کورین هستند. اما سامسونگ این ویژگی ها را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین درجه استاندارد در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه دعوت می کنیم سمپل سنگ کورین سامسونگ را مشاهده نمایید. برای مشاهده سمپل سنگ از نزدیک، دریافت مشاوره و یا سفارش اجرای پروژه کورین می توانید با شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

 

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ کوارتز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top