رنگ بندی صفحه کابینت کورین

رنگ بندی صفحه کابینت کورین
رنگ بندی صفحه کابینت کورین

رنگ بندی صفحه کابینت کورین

اگر قصد دارید برای صفحه کابینت آشپزخانه تان از سنگ کورین استفاده نمایید ، یکی از چیزهایی که لازم است بدانید این است که سنگ کورین ، دارای طرح ها و رنگ های مختلف است. برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید کننده سنگ کورین ، طرح ها و رنگ های مختلفی را تولید می کنند. در این مطلب قصد داریم نگاهی به رنگ بندی صفحه کابینت کورین بپرداریم که توسط برندهای مختلف تولید می شوند.

ظاهر سنگ کورین ، شباهت بسیار زیادی به سنگ طبیعی دارد. به همین دلیل است که به این محصول ، سنگ مصنوعی گفته می شود. سنگ کورین اغلب دارای دانه بندی است. دانه های درشت و یا دانه های ریز. این دانه ها ، ظاهر صفحه را کاملا شبیه به سنگ طبیعی می کنند.

در حال حاضر ، برندهای مختلف ، طرح های مختلفی را تولید و به بازار عرضه می کنند. در ادامه ما سعی می کنیم از هر برند ، چند نمونه سنگ را ارائه کنیم تا کمی بیشتر با رنگ های مختلف سنگ کورین آشنا شوید:

برندهای ایرانی

کورین اوارنوس

مشاهده مجموعه کامل سنگ کورین اورانوس

 

کورین سوپر استون

مشاهده مجموعه رنگ بندی کورین سوپر استون

 

کورین میسی

مشاهده مجموعه کامل رنگ بندی کورین میسی

 

کورین آتیستون

مشاهده مجموعه کامل سنگ های کورین آتیستون

 

برندهای خارجی:

کورین سامسونگ

مشاهده مجموعه کامل رنگ بندی کورین سامسونگ

 

کورین الجی

مشاهده مجموعه کامل رنگ بندی کورین ال جی

 

کورین هانکس

مشاهده مجموعه کامل سمپل کورین هانکس

 

انتخاب بهترین رنگ برای آشپزخانه شما

پس از اینکه نمونه سنگ های مختلف تولید شده توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی را مشاهده نمودید، برای انتخاب رنگ صفحه کابینت آشپزخانه ، نکاتی وجود دارد که باید در انتخاب رنگ به آنها توجه نمایید. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • رنگ کابینت ها : رنگ صفحه کورین مورد استفاده بر روی کابینت باید با رنگ بدنه کابینت هماهنگ باشد. این هماهنگی می تواند به این شکل باشد که مثلا اگر رنگ کابینت ها تیره هستند ، رنگ صفحه روشن باشد که یک تناقض نسبی جهت زیبایی ایجاد شود. یا اینکه صفحه و کابینت هم رنگ باشند.
  • رنگ صفحه کابینت با وسایل آشپزخانه هماهنگ باشد : علاوه بر این که رنگ صفحه با رنگ کابینت ها هماهنگ است، باید با رنگ وسایل آشپزخانه نظیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی و … نیز هماهنگ باشد.
  • رنگی بخرید که با سلیقه شخصی شما نیز هماهنگی داشته باشد. اگر رنگ صفحه کابینت را دوست نداشته باشید در بلند مدت شما را اذیت خواهد کرد.

 

امیداریم از راهنمایی های ارائه شده استفاده لازم را برده باشید. اگر در رابطه با انتخاب رنگ صفحه دچار تردید هستید، می توانید با مشاورین خود در شرکت کورین آبان در تماس باشید. برای تماس از شماره های زیر استفاده نمایید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان

مجری سنگ کورین و سنگ کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top