• Home
  • /
  • درباره شرکت کورین آبان
شرکت کورین آبان

درباره شرکت کورین آبان

درباره شرکت کورین آبان

شرکت کورین آبان از سال ۱۳۹۲ در زمینه فروش و اجرای سنگ های مصنوعی و بویژه سنگ مصنوعی کورین و کوارتز فعالیت حرفه ای خود را شروع نموده است.

این شرکت با بهره گیری از فضای کارگاهی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و یک دفتر کار در مرکز شهر تهران (یوسف آباد) آمادگی دریافت سفارشات مختلف در زمینه اجرای سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز را داراست.

در همین راستا، شرکت کورین آبان طی سالهای فعالیت موفق به انجام پروژه های زیادی شده است. این پروژه ها مربوط به فضاهای با کاربری مسکونی، تجاری، اداری، فرهنگی و آموزشی می باشد. از جمله می توان به اجرای بیش از ۲۰۰ مورد اجرای صفحه کابینت و جزیره با سنگ های کورین و کوارتز در بخش مسکونی در نقاط مختلف شهر تهران اشاره نمود.

علاوه بر این، شرکت کورین آبان در زمینه تامین سنگ کورین و کوارتز می تواند خدمات مناسبی را به شما عزیزان ارائه نماید.

بهره گیری از نیروی آموزش دیده و متخصص در کنار دستگاه ها و ابزارآلات مخصوص سنگ کورین و همینطور سنگ کوارتز سبب ایجاد کیفیت بسیار بالا در پروژه های اجرایی توسط این شرکت شده است. در همین راستا به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که شرکت کورین آبان، تمامی پروژه های خود را به مدت یکسال از زمان اجرا برای شما گارانتی می نماید.

لازم است بدانید که در شرکت کورین آبان، کیفیت و درستیابی به رضایت مشتریان را سرلوحه خود می دانیم. ما بر این باوریم که اگر مشتریان از کیفیت کار اجرایی و همینطور سنگ مصنوعی راضی باشند، بهترین تبلیغ کنندگان برای ما خواهند بود. از این رو خاطر نشان می کنیم که در شرکت کورین آبان، اول از همه تنها صفحات کورین و کوارتزی که از کیفیت و مرغوبیت بالا برخودار باشند به مشتری پیشنهاد می گردند و دوما، تمام تلاش ما بر کیفیت اجرای پروژه شما تا دستیابی به رضایت شما خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در رابطه با سنگ کورین و کوارتز، سفارش پروژه های اجرا، استعلام قیمت روز سنگ مصنوعی و …، می توانید از طریق شماره های زیر با شرکت کورین آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کورین آبان
شرکت کورین آبان

اگر قصد آشنایی با سنگ کورین و کوارتز و یا نحوه اجرای پروژه در شرکت کورین آبان را دارید، می توانید از طریق لینک با موارد ذکر شده آشنا شوید:

صفحه کابینت سنگ کورین

صفحه کابینت سنگ کوارتز

اجرای سنگ کورین

اجرای سنگ مصنوعی کوارتز

خرید سنگ کورین و سنگ کوارتز

 

 

شرکت کورین آبان

مجری و ارائه کننده سنگ های مصنوعی

Back to Top