• Home
  • /
  • مقالات
  • /
  • بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

آشنایی اولیه و معرفی بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی

اگر به دنبال خرید بهترین برند سنگ کورین ایرانی و یا خارجی هستید، پیشنهاد می کنیم پیش از انتخاب برند و خرید سنگ و سفارش اجرا، این مطلب کوتاه را مطالعه نمایید. هدف ما این است که به شما راهنمایی هایی در مورد انواع برندهای سنگ کورین بدهیم تا نسبت به هزینه ای که می نمایید، بهترین خرید را داشته باشید.

همانطور که می دانید کورین یا بعبارت دیگر سنگ مصنوعی کورین ، متریال مورد استفاده بر روی سطوح است و می توان از آن بر روی سطوح مختلف استفاده نمود. البته پر مصرف ترین کاربرد سنگ کورین ، صفحه کابینت آشپزخانه و یا جزیره و کانتر آشپزخانه است. اما ممکن است شما سنگ کورین را برای کاربردهای دیگر نظیر کانتر منشی و رسپشن، روشویی سرویس بهداشتی و یا سینک ظرفشویی و … در نظر داشته باشید. سنگ کورین را برای هر کاربردی که در نظر دارید، سعی کنید بهترین ، با کیفیت ترین و به قیمت ترین برند ممکن را خریداری نمایید.

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

هر سنگ کورین واقعا کورین نیست!

با این عبارت ناخود آگه انسان یاد ضرب المثل معروف هر گردی گردو نیست می افتد! واقعیت همین است. هر سنگی یا سنگ مصنوعی که جلوی شما گذاشتید و گفتند این سنگ کورین است را باید به خوبی بررسی نمایید. چرا که امروزه بدلیل بالا رفتن قیمت سنگ کورین، برخی کارخانه های داخلی اقدام به تولید محصولاتی شبیه به سنگ کورین نموده اند که در واقعیت از کورین فاصله دارد. شاید ظاهری شبیه به سنگ کورین داشته باشد اما به دلیل فرمولاسیون مورد استفاده در ساخت صفحه کورین، کیفیت این سنگ ها بسیار پایین است و مقاومت و کیفیت سنگ کورین را ندارد! به طور حتم این سنگ ها، نسبت به برندهای سرشناس تولیدکننده کورین قیمت پایین ترین دارند و به همین دلیل شما را وسوسه خواهند کرد. اما واقعیت این است که این سنگ ها دارای سطح رزین پایینی هستند و به همین دلیل زودتر از آنچه که فکرش را بکنید دچار آسیب و صدمه خواهند شد.

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی

معروف ترین برندهای سنگ کورین

در ادامه سنگ های کورین معروف را برای شما تشریح خواهیم نمود. یا بعبارت صحیح تر، برندهایی که از کیفیت مطلوبی برخودار هستند و ما به شما خرید آنها را پیشنهاد می کنیم. ابتدا برندهای ایرانی و سپس برندهای خارجی را معرفی خواهیم نمود.

بهترین برند سنگ کورین ایرانی

سنگ کورین ایرانی سالهای سال است که در داخل کشور تولید می شود و در حال حاضر برخی تولید کنندگان به کیفیت قابل قبول و سطح استاندارد بالایی رسیده اند. البته مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت سنگ کورین همچنان وارداتی است. از جمله این برندها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کورین آتیستون : آتیستون یکی از بهترین سنگ های کورین ایرانی است و در سطح بالایی از استاندارد و کیفیت قرار دارد. منظور از کیفیت بالا این است که اگر شما این سنگ را برای صفحه کابینت آشپزخانه تان خریداری نمایید، این سنگ سالهای طولانی در آشپزخانه شما عمر خواهد کرد و در صورتی که پس از چند سال ظاهر آن مات شود و یا دچار آسیب شود، به سادگی قابل ترمیم خواهد و مانند روز اول می توان آن را زیبا و صیقلی نمود. برای مشاهده سمپل سنگ های کورین آتیستون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

کورین آتیستون

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی

کورین اورانوس : شرکت اورانوس نیز یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده کورین در ایران است. اورانوس سنگ های خود را در دو خانواده اورانوس و میسی به بازار عرضه نموده است. ما در شرکت کورین آبان، سنگ اورانوس را به عنوان سنگی با سطح کیفیت قابل قبول در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای مشاهده طرح ها و رنگ های کورین های اورانوس بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

کورین اورانوس

کورین میسی

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

کورین سوپر استون (کورین فابریون): شرکت سوپر استون نیز یکی دیگر از تولید کنندگان سنگ های مصنوعی در ایران است که سنگ هایی با کیفیت قابل قبول در اختیار شما قرار می دهد. ممکن است که بجای سوپر استون نام فابریون را بشونید که در واقع هر دوی این نام ها یکی هستند و کورین فابریون توسط شرکت سوپر استون تولید و عرضه می شود. برای مشاهده نمونه سنگ های تولید شده توسط شرکت سوپر استون بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

کورین سوپر استون

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

در نهایت اینکه مواظب باشید در هنگام خرید سنگ کورین، فریب برخی از قیمت های پایین را نخورید. چرا که کیفیت، چه ایرانی باشد و چه خارجی، قیمت مخصوص خود را خواهد داشت. کیفیت مواد اولیه و رعایت سطح استاندارد مورد نیاز برای تولید سنگ کورین، هزینه مشخصی دارد.

بهترین برند سنگ کورین خارجی

برندهای خارجی سنگ کورین در بازار کاملا مشخص هستند. لازم است بدانید سنگ های کورین خارجی بویژه برندهای مشخصی که در ادامه معرفی خواهیم نمود، دارای کیفیت بسیار مناسب و استانداری هستند. این سنگ ها نسبت به سنگ های کورین ایرانی اختلاف قیمت ۴۰ الی ۵۰ درصدی دارند. البته به خاطر داشته باشید که باز هر برند خارجی از کیفیت مطلوبی برخودار نییس. بویژه برخی نام های ناشناس چینی که بطور محدود در بازار یافت می شوند. برندهای معتبر سنگ کورین خارجی عبارتند از :

کورین سامسونگ (Lotte Solid Surface) : شرکت سامسونگ با کیفیت ترین سنگ کورین خارجی موجود در بازار ایران را تولید می کند. این سنگ ها با نام های لوته LOTTE و استارون STARON نیز شناخته می شوند. طرح ها و رنگ های کورین سامسونگ بسیار گسترده است و در بازار ایران همه این سنگ ها را نمی توان یافت. عمدتا طرح ها و سنگ های پرفروش وارد بازار ایران می شوند. اگر تمایل داشتید بهترین و با کیفیت ترین سنگ کورین را در آشپزخانه تان مورد استفاده قرار دهید، پینشهاد ما به شما سنگ کورین سامسونگ است. از طریق لینک زیر می توانید تمامی طرح ها و رنگ های این برند کره ای را مشاهده نمایید. برای استعلام موجودی سنگ مورد نظرتان، لازم است کد سنگ را از طریق تمای تلفنی از ما استعلام نمایید:

کورین سامسونگ

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

کورین ال جی (Hi Macs Solid Surface) : شرکت ال جی رقیب سرشناس سامسونگ در همه زمینه هاست. این شرکت سنگ مصنوعی کورین را با نام های مکس Hi Macs تولید و به بازار عرضه می نماید. کیفیت کورین ال جی نیز بسیار بالاست و به معنای واقعی کلمه رقیب شماره ۱ کورین سامسونگ است. تنوع طرح و رنگ های کورین هایمکس ال جی نیز بسیار بالاست و شما از طریق لینک زیر می توانید این طرح ها را مشاهده نمایید. به خاطر داشته باشید برای استعلام سمپل سنگ کورین ال جی لازک است کد سنگ را به ما اعلام نمایید.

کورین ال جی

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

کورین هانکس (Hanex Solid Surface) : شرکت هانکس دیگر شرکت کره ای است که در بازار ایران حضور قدرتمندی داشت. در حال حاضر یعنی سال ۱۳۹۹ موجود سنگ های کورین هانکس محدود است و تنها برخی از کدهای پرفروش و محبوب را می توان در بازار یافت. به لحاظ کیفیت، هانکس هم تراز دو شرکت ال جی و سامسونگ است و می توان سنگ های کورین این شرکت را با خیال راحت خرید و مورد استفاده قرار داد. از طریق لینک زیر می توانید نمونه سنگ های این شرکت را بررسی نمایید و ببینید که کدام سنگ مورد نظر شماست.

کورین هانکس

بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی
سنگ کورین ، با کیفیت و زیبا

به خاظر داشته باشید، ممکن است در حین خرید سنگ کورین، با برخی برندهای چینی نیز در بازار روبرو شوید. با توجه به بالا بودن قیمت سنگ کورین بطور کلی، پیشنهاد می کنیم با صرف هزینه ای بیشتر، سنگ های کورین با برند معتبر که کیفیت ثابت شده ای دارند را خریداری نمایید.

ما در شرکت کورین آبان، تنها برندهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که جواب خود را پس داده باشند. به خاطر داشته باشید ما کارهای اجرایی خودمان را به مدت یکسال از زمان نصب برای شما گارانتی می کنیم و به همین دلیل، هیچگاه به سراغ برندهای نامعتبر نرفته و نمی رویم.

اگر قرار باشد پروژه ای توسط شرکت کورین آبان انجام شود، باید کیفیت متریال مورد استفاده و همینطور اجرای کار، قابل قبول باشد. چرا که ما معتقدیم این کیفیت کار است که مشتریان آینده ما را خواهد سخت.

دلیل این که قیمت سنگ های کورین در این بخش به شما اعلام نشد این است که قیمت ها در سال جدید هنوز اعلام نشده اند. بنابراین شما می توانید برای استعلام قیمت سنگ، از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید. همچنین، شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بهترین برند سنگ کورین ایرانی و خارجی، قیمت، سفارش اجرای پروژه و …، با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

در ادامه می توانید نمونه هایی از سنگ کورین برندهای مختلف ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید:

 

 

شرکت کورین آبان

مجری صفحات کورین و سنگ کوارتز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top